Już dziś piątek 13! A dokładnie 13.04.2018 r. Oficjalnie ruszamy z JPmatura.pl!

Jako, że jest to pierwszy wpis na JPmatura, odpowiemy w Nim na najczęściej pojawiające się pytania. Tak, aby przybliżyć sens działania strony!

Jaką wartość da mi strona JPmatura.pl?

  • Tworząc JPmatura.pl głównym założeniem było skrupulatne zebranie wiedzy w jednym miejscu, abyś w przyjazny sposób mógł przygotować się do matury na 100%!
  • Na stronie będą regularnie dodawane testy, sprawdzające wiedzę. Chcielibyśmy, aby tematy testów były wybierane przez Was!
  • Jedną z kluczowych wartości, jest również możliwość interakcji z Nami.  Dlatego mając jakiś problem możesz skontaktować się z Nami za pomocą :

Czy wiedza na stronie jest płatna?

  • Nie, wiedza na stronie jest zupełnie za darmo! Każdy może korzystać z tej wiedzy.

Czy na stronie będą publikowane nowe treści?

  • Oczywiście, że tak! Zgodnie z Naszym założeniem, chcemy aby na stronie znajdowała się skrupulatnie dobrana wiedza przygotowująca do matury.

Czy każdy może napisać co chciałby znaleźć na stronie?

  • Bardzo chętnie kierujemy się Waszymi sugestiami. Każda opinia na facebook’u, jest brana przez Nas pod uwagę.

Jak będzie wyglądać sprawdzanie wiedzy na JPmatura.pl?

  • W zakładce test wiedzy, będą dodawane szczegółowe testy z wybranych przez Was tematów np. epok, lektur oraz znanych pisarzy.  Testy będzie można rozwiązać online, jak również automatycznie uzyskać poprawne odpowiedzi.

Cieszymy się że trafiłeś na Naszą stronę i przeczytałeś pierwszy wpis. Mamy nadzieję, że spodobała Ci się Nasza strona. Liczymy, że będzie dla Ciebie pomocna oraz, że będziesz Nas częściej odwiedzał/a 🙂

Podobają Ci się podobne treści?

Zapisz się do naszego newslettera i zdobąć -20% zniżki na wszystkie opracowania! Wysyłamy tylko wartościowe treści dotyczące matury z języka polskiego!

Kupon rabatowy -20%

Wykorzystaj -20% zniżki na wszystkie opracowania! 

JPMATURA-20